Blur komt met een nieuw album
Na twaalf jaar komt de Britste band Blur met een nieuw album. ‘The Magic Whip’ zal vanaf 27 april te koop zijn. Dit liet de groep weten tijdens een persconferentie met Zane Lowe in een Chinees restaurant.
Het evenement werd live uitgezonden vanuit een Chinees restaurant en was te volgen op de Facebookpagina van Blur. Zane Lowe, die onlangs BBC verliet voor Apple, presenteerde het hele gebeuren. De volledige groep heeft ook vragen beantwoordt.
Zestien jaar geleden kwam hun laatste album ‘Think Tank’ uit. Donderdagochtend plaatste The Sun een mysterieuze foto in de krant, wat later de nieuwe albumhoes bleek te zijn van Blur. In het Mandarijns staat op de albumhoes ‘Blur – Magic Whip’.
Maar dat was niet het enige nieuws dat de band in petto had. Ze gaan namelijk ook optreden in Hyde Park in Londen op 20 juni. Het album is vanaf 27 april te koop. Hun nieuwe single ‘Go Out’ kan online al aangekocht worden. Deze single heeft ook een clip met lyrics, in het Mandarijns weliswaar. In de video maakt een Aziatische vrouw het ijs dat ook op de cover van het album staat. (AlBu)
Blur will play @Barclaycard presents @BSTHydePark on Saturday 20th June. Tickets go on sale Friday 27th at 9am pic.twitter.com/kk9uJaZE50
— blur (@blurofficial) February 19, 2015
Je kan jouw keuzes op elk moment wijzigen door onderaan de site op "Cookie-instellingen" te klikken."
Je kan jouw keuzes op elk moment wijzigen door onderaan de site op "Cookie-instellingen" te klikken."
Tracklist:
1. Lonesome Street
2. New World Towers
3. Go Out
4. Ice Cream Man
5. Thought I Was A Spaceman
6. I Broadcast
7. My Terracotta Heart
8. There Are Too Many Of Us
9. Ghost Ship
10. Pyongyang
11. Ong Ong
12. Mirrorball
Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier