3 The Hoff Auction

Geen idee of hij door een echtscheiding gaat of gewoon zijn zolder opruimt, maar David Hasselhoff, de man die de wereld Knight Rider, Baywatch en de Duitse eenmaking schonk, veilt memorabilia uit zijn veertigjarige tv- en filmcarrière. Staan te koop: een persoonlijk exemplaar van Kitt , een ‘sexy foto’ van het borsthaar van de jonge Hoff, een reusachtige replica van zichzelf uit de Spongebob-film en een gesigneerd script van Donnie Darko. (Nee, The Hoff zat niet in Donnie Darko, maar fun fact: blijkbaar was de rol van pedofiel, gespeeld door Patrick Swayze, oorspronkelijk aan hem aangeboden.)

Tot 23/1, via liveauctioneers.com

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier