Met respectievelijk drie en twee nominaties spelen Stromae en Oscar and the Wolf, de grote slokops van vorig jaar natuurlijk ook nog mee. Hun boeiende live-parcours dit jaar zorgt ervoor dat ze geduchte concurrenten blijven voor de nieuwkomers.

Ook Vuurwerk (5), Netsky (4 nominaties), Locked Groove (4), LTGL (4), Raving George / Charlotte de Witte (4), BRNS (3), Faisal (3),Kolombo (3), Lawrence Le Doux (3), Lost Frenquencies (3), AMyn (2), DC Salas (2), Moodprint (2),oaktree (2), Soulwax (2) en Tourist Lemc (2) dingen mee naar de prijzen.

De nominaties werden bepaald door een honderdkoppige professionele jury. Nu is het de beurt aan het publiek om over de winnaars te beslissen op awards.redbullelektropedia.be.

Vorig jaar ging de stem naar het publiek hoofdzakelijk naar Stromae, Oscar and the Wolf, Netsky, Locked Groove, Compuphonic, TLP en Tomorrowland. Lefto prijkte dan weer bovenaan de eerste Belgische DJ Top 100 en Fuse stond bovenaan de eerste Belgische Club Top 30. Ook dit jaar is er opnieuw een Belgische DJ Top 100 en Club Top 30.

Hieronder vind je alle nominaties van de Red Bull Elektropedia Awards 2015.

ARTIST OF THE YEAR

1. BRNS

2. Kolombo

3. Locked Groove

4. Lost Frequencies

5. Netsky

6. Oscar and the Wolf

7. Stromae

8. STUFF.

9. Vuurwerk

10.Woodie Smalls

BEST SONG

1. Gewelt - Charity

2. Go March - Rise

3. Lawrence Le Doux - Pollution

4. Lost Frequencies - Are You with Me

5. Mind Against & Locked Groove - Elysium

6. Netsky - Rio

7. PYRMDPLAZA x Abraham Blue - Whatever You Want

8. Raving George ft. Oscar and the Wolf - You're Mine

9. STUFF. - Event Horizon

10.Woodie Smalls - Champion Sound

BEST REMIX

1. Abraham Blue - Let's Escape (LTGL Remix)

2. Balthazar - Bunker (Vuurwerk Endless Summer Remix)

3. DJ Haus - Feel The Change Comin On (Innershades Remix)

4. Hot Chip - Huarache Lights (Soulwax Remix)

5. Jungle - The Heat (STUFF. Live Remix)

6. LeFtO - Find Someone (Faisal Edit)

7. Oscar and The Wolf - Princes (oaktree Remix)

8. Soul Side - The Right Side (Locked Groove & Red D's Exotische Edit)

9. Tame Impala - Let It Happen (Soulwax Remix)

10.Will Tura - De Noorderwind (Guy Tallo Remix)

BEST ALBUM

1. BRNS - Patine

2. Fabrice Lig - Galactic Soul Odyssey

3. Kolombo - Secret Weapons

4. Kill Frenzy - Taylr Swft

5. LTGL - Mountain Peaks and Temple Shields

6. Moodprint - A Taste of Better Days

7. Mugwump - Unspell

8. Ssaliva - Sextape Hiss

9. STUFF. - STUFF.

10.Woodie Smalls - Soft Parade

BEST PRODUCER

1. AMyn

2. DC Salas

3. goldFFinch

4. Kolombo

5. Lawrence Le Doux

6. Locked Groove

7. Losco

8. LTGL

9. Netsky

10.oaktree

LIVE ACT

1. AMyn

2. Arsenal

3. BRNS

4. Coely

5. Netsky

6. Oscar and the Wolf

7. Stromae

8. STUFF.

9. Vuurwerk

10.Woodie Smalls

CHASE AWARD (URBAN)

1. Faisal

2. L'Or Du Commun

3. La Smala

4. LTGL

5. Moodprint

6. Poldoore

7. Selah Sue

8. STUFF.

9. Tourist Lemc

10.Woodie Smalls

BEST MC

1. Divine

2. Elvee

3. Mary Jane

4. Miyagi

5. Mota

6. Mush

7. Pyro

8. Shurakano

9. Six

10.TLP

BEST LABEL

1. Coincidence Records

2. Ekster

3. Eskimo Recordings

4. LouLou Records

5. Moodfamily

6. Pelican Fly

7. Tangram Records

8. Vlek

9. Unday Records

10.We Play House Recordings

BEST PARTY

1. All Eyes On Hip Hop

2. Holger

3. Hush Hush

4. KNTXT

5. LeFtO Presents

6. Moodfamily

7. Nächtvøgels

8. Strictly Niceness

9. Survivor

10.Trillers

BEST (REALLY) BIG PARTY

1. ABSTRKT

2. Alpha

3. Bozar Night

4. Bruxsel Jardin

5. Catclub

6. FADED

7. Kozzmozz

8. Laat Open

9. Libertine Supersport

10.Roots of Minimal

BEST FESTIVAL

1. Bozar Electronic Arts Festival

2. Dour

3. Extrema Outdoor

4. FCKNYE

5. Horst

6. Les Ardentes

7. Pukkelpop

8. Sonic City

9. Tomorrowland

10.WECANDANCE

BEST VIDEO

1. Balthazar - Bunker (Vuurwerk Endless Summer Remix) (Marie Wynants)

2. Lawrence Le Doux - Pollution (Antonin De Bemels)

3. Magnus with Mina Tindle - Trouble On a Par (Jonas Govaerts)

4. Raving George ft. Oscar and the Wolf - You're Mine (Tobi Jonson)

5. Soldier's Heart - Ears & Eyes (Wouter Bouvijn)

6. Stromae - Quand c'est? (Luc Junior Tam & Xavier Reyé)

7. Team William - Stormy Weather (Michael Van Ostade)

8. Vuurwerk - Warrior (Maxime Desmet)

9. Willow - Danger (Filip Sterckx)

10.Woodie Smalls - About the Dutch (Tim Dalle)

MARC MEULEMANS AWARD (ARTWORK)

1. Barbara Agnes Vandekonijnen (PingWing)

2. Éva Le roi (Catclub)

3. Konstruktiv (Moodfamily, Hertz)

4. Louis Reith (Roots of Minimal)

5. Marie Wynants (Raving George ft. Oscar and the Wolf)

6. Plastik Goodies (ABSTRKT)

7. Rinus Van de Velde (STUFF.)

8. Roope Eronen (DSR Lines)

9. Uber & Kosher (Black Out, Hush Hush)

10.Unknown (Coconutt)

BEST RADIO

1. 22tracks

2. Back to Niceness (FM Brussel)

3. DC Salas (FM Brussel)

4. EarlyLate (FM Brussel)

5. LeFtO (Studio Brussel)

6. Playground: Faisal (Studio Brussel)

7. Playground: Kong (Studio Brussel)

8. Playground: Charlotte de Witte (Studio Brussel)

9. Pure Trax: Compuphonic (Pure FM)

10.The Greatest Switch (Studio Brussel)

BEST MEDIA

1. Chase

2. Fuzz

3. Goûte Mes Disques

4. Hello Play

5. Poppunt! Magazine

6. See You There

7. SLASH9.tv

8. Subbacultcha!

9. The Word

10.We Love Events

BREAKTHROUGH ARTIST/DJ/PRODUCER/MC

1. Alice on the Roof

2. Beauhause

3. Henri PFR

4. Le Motel

5. Lost Frequencies

6. Shungu

7. Tourist Lemc

8. Vision Machine

9. Woodie Smalls

10.YellowStraps

BREAKTHROUGH PARTY/FESTIVAL/CLUB

1. Aftr

2. Cirque Magique

3. KNTXT

4. Laat Open

5. Link Festival

6. Moodfamily

7. Paradise City

8. Trillers

9. Under My Garage

10.We Bring You

BEST PARTY PHOTOGRAPHER

1. Akhean Polart

2. Dimitri Bekaert

3. John Noseda (MadeByJohnson)

4. Joris Bulckens (Jokko)

5. Luka Host (Lukaorluca)

6. Mayli Sterkendries

7. MM's Whiskey Hangover

8. Nicolas Legein (A R T I C L E 17)

9. Robin Goossens (kemizz)

10.Stijn Vanderdeelen (STYN)

Met respectievelijk drie en twee nominaties spelen Stromae en Oscar and the Wolf, de grote slokops van vorig jaar natuurlijk ook nog mee. Hun boeiende live-parcours dit jaar zorgt ervoor dat ze geduchte concurrenten blijven voor de nieuwkomers. Ook Vuurwerk (5), Netsky (4 nominaties), Locked Groove (4), LTGL (4), Raving George / Charlotte de Witte (4), BRNS (3), Faisal (3),Kolombo (3), Lawrence Le Doux (3), Lost Frenquencies (3), AMyn (2), DC Salas (2), Moodprint (2),oaktree (2), Soulwax (2) en Tourist Lemc (2) dingen mee naar de prijzen. De nominaties werden bepaald door een honderdkoppige professionele jury. Nu is het de beurt aan het publiek om over de winnaars te beslissen op awards.redbullelektropedia.be. Vorig jaar ging de stem naar het publiek hoofdzakelijk naar Stromae, Oscar and the Wolf, Netsky, Locked Groove, Compuphonic, TLP en Tomorrowland. Lefto prijkte dan weer bovenaan de eerste Belgische DJ Top 100 en Fuse stond bovenaan de eerste Belgische Club Top 30. Ook dit jaar is er opnieuw een Belgische DJ Top 100 en Club Top 30.ARTIST OF THE YEAR1. BRNS2. Kolombo3. Locked Groove4. Lost Frequencies5. Netsky6. Oscar and the Wolf7. Stromae8. STUFF.9. Vuurwerk10.Woodie SmallsBEST SONG1. Gewelt - Charity2. Go March - Rise3. Lawrence Le Doux - Pollution4. Lost Frequencies - Are You with Me5. Mind Against & Locked Groove - Elysium6. Netsky - Rio7. PYRMDPLAZA x Abraham Blue - Whatever You Want8. Raving George ft. Oscar and the Wolf - You're Mine9. STUFF. - Event Horizon10.Woodie Smalls - Champion SoundBEST REMIX1. Abraham Blue - Let's Escape (LTGL Remix)2. Balthazar - Bunker (Vuurwerk Endless Summer Remix)3. DJ Haus - Feel The Change Comin On (Innershades Remix)4. Hot Chip - Huarache Lights (Soulwax Remix)5. Jungle - The Heat (STUFF. Live Remix)6. LeFtO - Find Someone (Faisal Edit)7. Oscar and The Wolf - Princes (oaktree Remix)8. Soul Side - The Right Side (Locked Groove & Red D's Exotische Edit)9. Tame Impala - Let It Happen (Soulwax Remix)10.Will Tura - De Noorderwind (Guy Tallo Remix)BEST ALBUM1. BRNS - Patine2. Fabrice Lig - Galactic Soul Odyssey3. Kolombo - Secret Weapons4. Kill Frenzy - Taylr Swft5. LTGL - Mountain Peaks and Temple Shields6. Moodprint - A Taste of Better Days7. Mugwump - Unspell8. Ssaliva - Sextape Hiss9. STUFF. - STUFF.10.Woodie Smalls - Soft ParadeBEST PRODUCER1. AMyn2. DC Salas3. goldFFinch4. Kolombo5. Lawrence Le Doux6. Locked Groove7. Losco8. LTGL9. Netsky10.oaktreeLIVE ACT1. AMyn2. Arsenal3. BRNS4. Coely5. Netsky6. Oscar and the Wolf7. Stromae8. STUFF.9. Vuurwerk10.Woodie SmallsCHASE AWARD (URBAN)1. Faisal2. L'Or Du Commun3. La Smala4. LTGL5. Moodprint6. Poldoore7. Selah Sue8. STUFF.9. Tourist Lemc10.Woodie SmallsBEST MC1. Divine2. Elvee3. Mary Jane4. Miyagi5. Mota6. Mush7. Pyro8. Shurakano9. Six10.TLPBEST LABEL1. Coincidence Records2. Ekster3. Eskimo Recordings4. LouLou Records5. Moodfamily6. Pelican Fly7. Tangram Records8. Vlek9. Unday Records10.We Play House RecordingsBEST PARTY1. All Eyes On Hip Hop2. Holger3. Hush Hush4. KNTXT5. LeFtO Presents6. Moodfamily7. Nächtvøgels8. Strictly Niceness9. Survivor10.TrillersBEST (REALLY) BIG PARTY1. ABSTRKT2. Alpha3. Bozar Night4. Bruxsel Jardin5. Catclub6. FADED7. Kozzmozz8. Laat Open9. Libertine Supersport10.Roots of MinimalBEST FESTIVAL1. Bozar Electronic Arts Festival2. Dour3. Extrema Outdoor4. FCKNYE5. Horst6. Les Ardentes7. Pukkelpop8. Sonic City9. Tomorrowland10.WECANDANCEBEST VIDEO1. Balthazar - Bunker (Vuurwerk Endless Summer Remix) (Marie Wynants)2. Lawrence Le Doux - Pollution (Antonin De Bemels)3. Magnus with Mina Tindle - Trouble On a Par (Jonas Govaerts)4. Raving George ft. Oscar and the Wolf - You're Mine (Tobi Jonson)5. Soldier's Heart - Ears & Eyes (Wouter Bouvijn)6. Stromae - Quand c'est? (Luc Junior Tam & Xavier Reyé)7. Team William - Stormy Weather (Michael Van Ostade)8. Vuurwerk - Warrior (Maxime Desmet)9. Willow - Danger (Filip Sterckx)10.Woodie Smalls - About the Dutch (Tim Dalle)MARC MEULEMANS AWARD (ARTWORK)1. Barbara Agnes Vandekonijnen (PingWing)2. Éva Le roi (Catclub)3. Konstruktiv (Moodfamily, Hertz)4. Louis Reith (Roots of Minimal)5. Marie Wynants (Raving George ft. Oscar and the Wolf)6. Plastik Goodies (ABSTRKT)7. Rinus Van de Velde (STUFF.)8. Roope Eronen (DSR Lines)9. Uber & Kosher (Black Out, Hush Hush)10.Unknown (Coconutt)BEST RADIO1. 22tracks2. Back to Niceness (FM Brussel)3. DC Salas (FM Brussel)4. EarlyLate (FM Brussel)5. LeFtO (Studio Brussel)6. Playground: Faisal (Studio Brussel)7. Playground: Kong (Studio Brussel)8. Playground: Charlotte de Witte (Studio Brussel)9. Pure Trax: Compuphonic (Pure FM)10.The Greatest Switch (Studio Brussel)BEST MEDIA1. Chase2. Fuzz3. Goûte Mes Disques4. Hello Play5. Poppunt! Magazine6. See You There7. SLASH9.tv8. Subbacultcha!9. The Word10.We Love EventsBREAKTHROUGH ARTIST/DJ/PRODUCER/MC1. Alice on the Roof2. Beauhause3. Henri PFR4. Le Motel5. Lost Frequencies6. Shungu7. Tourist Lemc8. Vision Machine9. Woodie Smalls10.YellowStrapsBREAKTHROUGH PARTY/FESTIVAL/CLUB1. Aftr2. Cirque Magique3. KNTXT4. Laat Open5. Link Festival6. Moodfamily7. Paradise City8. Trillers9. Under My Garage10.We Bring YouBEST PARTY PHOTOGRAPHER1. Akhean Polart2. Dimitri Bekaert3. John Noseda (MadeByJohnson)4. Joris Bulckens (Jokko)5. Luka Host (Lukaorluca)6. Mayli Sterkendries7. MM's Whiskey Hangover8. Nicolas Legein (A R T I C L E 17)9. Robin Goossens (kemizz)10.Stijn Vanderdeelen (STYN)