Geüpdatet tot 13 maart

Best Kept Secret

Waar? Beekse Bergen, Hilvarenbeek (NL)

Wanneer? 12-14 juni

Wie? Massive Attack, The National, Belle & Sebastian, Fontaines D.C., Metronomy, Black Midi, Weyes Blood, Rolling Blackouts Coastal Fever, OM, The Strokes, 100 gecs, Soccer Mommy, Tinariwen, Badbadnotgood, Jarvis Cocker, Yin Yin, Maggie Rogers, Meetsysteem, Amyl & The Sniffers, Black Lips, Girl Band, Objekt x Ezra Miller (live), ??? park hye jin, Sampa The Great, Tropical Fuck Storm, Yellow Days, Automatic, Barker (live), Beach Bunny, Black Country, New Road, COUCOU CHLOE, DJ Assault, DJ Fett Burger, DJ Python, Donna Missal, Easy Life, FAKA, FAUZIA, GHUM, Giant Rooks, Girl Ray, Jessica Pratt, Josey Rebelle, Los Bitchos, Marika Hackman, Mina & Bryte, Minimal Violence, Pottery, Roi Perez, Sheer Mag, Simo Cell, SORRY, Squid, Surfbort, The Milk Carton Kids, Violet, Catfish And The Bottlemen, DIIV, Dope Lemon, Mura Masa, DJ Shadow, Ela Minus, Octavian, S10, Waltzburg, Barney Artist, Courtney Marie Andrews, The Homesick, Hamilton Leithauser, Khruangbin, Hunee, Angel Bat Dawid, Bradley Zero, Courtney Marie Andrews, Ela Minus, Eve Owen, Irreversible Entanglements, JFDR, KOKOKO!, MICH, Otim Alpha, Pip Blom en WIES

Graspop

Waar? Dessel

Wanneer? 18 tot en met 21 juni

Wie? Aerosmith, Airbourne, Alcest, Alestorm, Alter Bridge, Amorphis, Anathema, Anti-Flag, August Burns Red, Babymetal, Battle Beast, Beyond The Black, Body Count Ft. Ice-T, Boston Manor, Bury Tomorrow, Chelsea Grin, Creeper, Deep Purple, Deez Nuts, Deftones, Dimmu Borgir, Disillusion, Disturbed, Dog Eat Dog, Dool, Down, Dream State, Dying Fetus, Enter Shikari, Exciter, Faith No More, Fields Of The Nephilim, Foreigner, Fu Manchu, Gaahls Wyrd, Good Riddance, Heathen, Heaven Shall Burn, High On Fire, In Extremo, Iron Maiden, Judas Priest, Kadavar, Killing Joke, Killswitch Engage, Korn, Lagwagon, M.O.D., Mayhem, Me And That Man,Mercyful Fate, Mispyrming, Motionless In White, My Dying Bride, Naglfar, Obituary, Of Mice & Men, Opeth, Our Survival Depends On Us, P.O.D., Paradise Lost, Powerflo, Powerwolf, Sacred Reich, Sepultura, Shvpes, Silverstein, Slapshot, Soen, Steel Panther, The Great Old Ones,The Offspring, The Vintage Caravan, Thunder, Tribulation, Vltimas, Wayward Sons, Wednesday 13, Phil Campbell and The Bastard Sons, The Hu, Devin Towsend, Black Veil Brides, Blues Pills, British Lion, Cemetery Sun, Crystal Lake, Death To All, Fire From The Gods, Michael Schenker's Temple of Rock, Northlane, Tempt en The Dead Daisies, 3 Doors Down, Mastodon, Rival Sons, Skillet, Fleddy Melculy, Stake, Amaranthe, John Garcia & The Band of Gold, L7, Majestica, Periphery, Sloper, Suicide Silence, Thy Art Is Murder, Tiamat en Wage War.

Werchter Boutique

Waar? Festivalpark Werchter

Wanneer? 20 juni

Wie? Taylor Swift, 5 Seconds of Summer, Ellie Goulding, Bazart, Zwangere Guy, Loïc Nottet en Brihang

TW Classic

Waar? Festivalpark Werchter

Wanneer? 21 juni

Wie? Paul McCartney, The Killers, Crowded House, SONS, Sinéad O'Connor en Kaiser Chiefs

Couleur Café

Waar? Heizel, Brussel

Wanneer? 26-28 juni

Wie? Roméo Elvis, Dub Inc & Lila Eke, Shaggy, Youssou N'Dour, Brihang, Caballero & JeanJass, Le77, Snarky Puppy, Little Simz, Kojey Radical, Jordan Rakei, Zwangere Guy, Ibibio Sound Machine, Seun Kuti, Christopher Martin, Pongo, IAMDDB, Cimafunk.

Paradise City

Waar? Kasteel de Ribaucourt, Perk

Wanneer? 26-28 juni

Wie? Charlotte Adigéry, 2manydjs, Nosedrip, Lola Haro, Ben UFO, Adriatique Courtesy, Eli Verveine, Gidge, Ry X & Frank Wiedeman present Howling Kerri Chandler, Kruder & Dorfmeister, Leafar Legov, Map.Ache, Max Cooper, Mézigue, Paquita Gordon, S.A.M., Trikk, Acid Pauli, Adam Port, Adi, Alia, Ame, Andras, Ceephax Acid Crew, Cellini, Dan Shake, DJ Dustin, Dwig, Edward, Elli, Fedele, Hunee, HVL, Innellea, Islandman, Jaguar Jaguar, Kalabrese & Rumpelorchester, Kelly Lee Owens, Laurence Guy, Lawrence, Levon Vincent, Mezerg, Molly & Ateq, Move D, Mr. G, Nico Morano, Or:la, Red D & LeFtO, Schatrax, Susobrino, Vril

Rock Werchter

Waar? Festivalpark Werchter

Wanneer? 2-5 juli

Wie? Kendrick Lamar, The Strokes, Twenty One Pilots, The Streets, Pearl Jam, Pixies, Wilco, System of A Down, Thom Yorke Tomorrow's Modern Boxes, Yungblud, Beck, The Lumineers, Rag'n'Bone Man, Black Pumas, Lewis Capaldi, Anderson .Paak and the Free Nationals, Dermot Kennedy, Keane, Volbeat, Sum 41, Meute, The Pretty Reckless, Placebo, Haim, Disclosure, The Big Moon, Liam Gallagher, Archive, Bicep Live, Cigarettes After Sex, Brittany Howard, Jorja Smith, Tones and I, Jimmy Eat World, Michael Kiwanuka, Joost, Big Thief, Kacey Musgraves, Rex Orange County, Miles Kane, Fontaines D.C., Banks, Loyle Carner, Jake Bugg, Parcels, girl in red, Agnes Obel, Alec Benjamin, Phoebe Bridgers, Cavetownz, LP, Richard Hawley, GoGo Penguin, Jehnny Beth, Lianne La Havas, Apparat, Mabel, The Dead South, Sampa The Great, Eefje de Visser, The Last Internationale,Tyler Childers, Whitney, Inhaler, Gang of Youths, Marc Rebillet, Brass Against, Easy Life, PUP, JC Stewart, Bombay Bicycle Club, Worakls Orchestra, City and Colour, Tierra Whack, Emma Bale, Alex Cameron, Oh Wonder, Joep Beving, The Marcus King Band, Glints, Oscar Jerome en Ego Kill Talent

Down The Rabbit Hole

Waar? Beuningen, Nederland

Wanneer? 3-5 juli

Wie? Tyler, The Creator, Disclosure, Beck, FKA Twigs, Haim, Kacey Musgraves, Wilco, Banks, Bicep, Big Thief, Black Pumas, Bombay Bicycle Club, Cage The Elephant, Charli XCX, Girl in Red, Idles, Jenny Beth, Kate Tempest, Loyle Carner, Sticky Fingers, Thomas Azier, Tierra Whack, Tones and I, Two Door Cinema Club, Whitney, Gigi Masin, Joy Crookes, KI/KI, Kumbia Boruka, L'impératrice, Men I Trust, The Murder Capital, Santrofi, Tyler Childers, Avalon Emerson, Bomba Estereo, Brittany Howard, Clairo, Donnie, Hot Chip, Jungle By Night, Naaz, Polo & Pan, Romy, Sam Fender, Afrodeutsche, Boy Pablo, Klangstof, Kojey Radical, Mama Snake, Muthoni Drummer Queen, Pongo, Steam Down, Whispering Sons

Les Ardentes

Waar? Luik

Wanneer? 4-7 juli

Wie? NLP, DJ Snake, Dababy, Ninho, Niska, Riles, Meek Mill, PLK, Zola, Prime, Afro B, Bbno $, 47 Ter, Bad Bunny, Comethazine, Fakear, Asap Ferg, Lil Keed, Ico, Niro, Lil Mosey, Sch, Aya Nakamura, Youv Dee, Hatik, Nelick, Remy, Seth Geko, Guizmo, 7 Jaws, Leto, Miss Angel, Biffty, Tsew The Kid, Luidji, Davodka, Bolemvn, Nusky, Lala &ce, Fixpen Sill, Luv Resval, Absolem, Sean, Tengo John, New School, YG Pablo, Yanso, Tawsen, Venlo, Aâ en Joanna

Gent Jazz

Waar? De Bijloke, Gent

Wanneer? 9-19 juli

Wie? Van Morrison, Sting, Novastar, Stef Kamil Carlens, Marc Cohn, Nils Frahm, Kate Tempest, Nérija, Portland, Rhiannon Giddens + Francesco Turrisi, Steven De bruyn, Shabaka Hutchings & The Ancestors, TaxiWars, Nordmann, Brihang, Jaimie Branch, Portico Quartet, Dijf Sanders en John Ghost.

Cactusfestival

Waar? Minnewaterpark, Brugge

Wanneer? 10-12 juli

Wie? Balthazar, Black Box Revelation, Eefje de Visser, Het Zesde Metaal, Zwangere Guy, Hot Chip, Compact Disk Dummies, White Lies, The Tallest Man on Earth

Dour

Waar? Dour

Wanneer? 15-19 juli

Wie? Angèle, Squarepusher, DJ Koze, Ross From Friends, Sven Väth, Floating Points, Dirtytronics, Yves Tumor, Nekfeu, Chronixx, A$AP Rocky, Stormzy, Niska, James Blake, Modeselektor, Alkpote, Oxmo Puccino, Earthgang, Flohio, Lorenzo, Oboy, Yseult, Mahalia, 999999999, Ben Klock, The Black Madonna, Honey Dijon, Nastia, Reinier Zonneveld, Talaboman, Black Sun Empire, Turno, Billx, Kings of the Rollers, Black Lips, Fuzz, Föllakzoid, The Psychotic Monks, Kalash, Freeze Corleone, Lujipeka, Nemir, Princess Nokia, Lous and The Yakuza, Vladimir Cauchemar, TNGHT, Maceo Plex, Eats Everything , La Fleur, Cult of Luna, Amenra, Lethvm, Brutus, Gatecreeper, Altarage, Regarde Les Hommes Tomber, Hangman's Chair, Rone, Nubya Garcia, Kamaal Williams, The Comet is Coming, Inner City, Alt?n Gün, Amon Tobin Presents Two Fingers, Dixon, Eclair Fifi, FJAAK live, Folamour, Franc Moody, Gerd Janson, Jayda G, Les Louanges, Motor City Drum Ensemble, Meetsysteem, Mella Dee, Oliver Tree, Palms Trax, The Mauskovic Dance Band, King Gizzard & The Lizard Wizard, Black Midi, Warmduscher, Black Country, New Road, Los Bitchos, Dirty Fences, Show Me The Body, Boy Harsher, Cocaine Piss, The K, Annabel Lee, Milk TV, Borokov Borokov, Les Juliens, Last Train, De Ambassade, Iguana Death Cult, Chase & Status, Mandragora, DJ EZ, Glitter, Mind Against, Joris Voorn, Lola Haro, Natasja, Black Sun Empire, Dirtyphonics LIIVE, Kings Of The Rollers & Inja AZF A.M.C MC Phantom Dj Hype b2b Randall, Friction & Linguistics, Hedex feat. MC Skywalke,r Kanine, Clara Cuvé, Contrefaçon Dax J, I Hate Models, Jawbreakers, KI/KI, Sentimental Rave, W.LV.S Manu Le Malin & Electric Rescue, Teleraptor, 12th Planet, Borgore, JOYRYDE, Cera Khin, DYEN, Jacidorex and X&trick,Moesha 13, Subway Shamans, The DJ Producer, Von Bikräv b2b Krampf, Angle Mort & Clignotant en Cactus et Mammuth + curatoren Zwangere Guy, Carl Cox, AZF en Africa Express, Channel Tres, Lala &ce, Pongo, Sherelle, Makaya McCraven, Front de Cadeaux, AliA, AFRODEUTSCHE, Octo Octa, Oklou, Shygirl, Jardin, Swing, Muzi, Nihiloxica, Onipa, Otim Alpha; BeraadGeslagen, Commander Spoon, Nikitch & Kuna Maze David Numwami, EMY, MEYY, Teto Preto, Y?N Y?N, Lefto, ECHT!, Makaya McCraven, Neue Grafik Ensemble, Lynda Dawn, Greentea Peng, Makala, Sessa, Paranoid London live en d KETTAMA.

Tomorrowland

Waar? De Schorre, Boom

Wanneer? 17-19 juli / 24-26 juli

Wie? &Me, 2ManyDJs, 3 Are Legend, A Local Hero, A-Trak, A.R.T., Act of Rage, Adam Beyer, Adaro, ADIN, Adriatique, Afro Bros, Afrojack, Agents Of Time (live), Ahl Iver, Airod, Airwave, Al Twisted & Rob Da Rythm, Albin Meyers, Alesso, Alle Farben, Alok, Alwys Late, Aly & Fila, Aly & Fila b2b Paul Thomas (UV set), Amare, Ame, Âme b2b Rodhad, Amekmar, Amelie Lens, Andhim, Andrea Damante, Andrew Rayel, Andromedik, ANDY SVGE, Anfisa Letyago, Angemi, Angerfist, Anhatema, Animal Holocaust, Animato, AniMe, ANNA, ANOTR b2b Toman, Ariel Vromen, Armin van Buuren, Artbat, Astrix, Atmozfears, Audiotricz, Axel Haube, Axwell, Ayahuasca b2b ChaosX, B Jones, B-Front, B-Kay, Bakermat, Bart & Baker, Basement Jaxx, Bass Modulators, Bassjackers, Bassjackers vs Quintino, Basstripper, Basswell, Becky G, Becky Hill (live), Bedouin, Belben & Arnaud Boatpeople, Ben Klock, Ben Nicky, Benny Benassi, Berg, Billx, Björn Grimm, Blaster, Blastoyz, BLVCKPRINT, Bonzai All Stars, Boris Brechja, Borokov Borokov, Bram Delux, Brian Cross, Brian Cross vs Jerry Davila & Pelos, Brohug, Brooks, Bruno Martini, Bryan Kearney, Bubba, Butch, Camelphat, Capoon, Carl Cox, Carlos Bayona, Caspar, Caspar & Don Cabron, Cat Dealers, Cellini, Cemode & Mr Grammy, Cham, Charlotte De Witte, Chica Gang, Chime x Franky Nuts x Oliverse, Chocolate Puma, Chris Lake, Chris Stussy b2b Prunk, CID, Cirez D, Claptone, Cloonee, Comrad & Yves V (& Friends), Conro, Coone, COSMIC, Cosmic Gate, Crack-T, Crankdat, Curtis Alto, D-Block & S-Te-Fan, D-Nox & Beckers, D-Sturb, D-Wayne b2b Vito Mendez, D.O.D, Da Hool, Da Tweekaz, Daddy K, Danger Hardcore Team (DJ Set), Daniel Busser, Danny Avila, Danny Howard, Dark-E, Dash Berlin, Dave Lambert, Dave Lambert & Tach Crémer, David Guetta, Dax J b2b Kobosil, De Jeugd Van Tegenwoordig, De la Pena & Brossi, Delafino & Luna Fino, Delafino vs Gee, Demi Kanon, Dennis Cruz, Destructive Tendencies, Deterrent Man, Detest, Detlef, Deuxfwa, Devin Wild, Diego Miranda, Digital Punk, Dillon Francis, Dimatik, Dimitri Vegas & Like Mike, Dimitri Wouters, Dino Lenny, Disco Dasco, Discobaar a Moeder, Dixon, DJ Allures & A-Tom-X, DJ Flash, DJ Ghost, DJ Isaac, DJ Jan, DJ Kat, DJ Licious, DJ MIMI, DJ Policy ft Burd & BeatFox, DJ Rino, DJ Seinfeld, DJ Tom & Saxy Mr S, DJ Ward, DL, Dom Dolla, Don Diablo, Donelly & Seelen, Dope D.O.D live, Dosschy, Double Pleasure, Double-U, Dr Phunk, DRIGAO & IAMGUNZ, DRS, Duck Sauce, Eats Everything, eDUB, EDX, Einmusik, Ekali, Emanuel Satie, Endymion, Enrico Sangiuliano, Eptic, Eric Prydz presents HOLOSPHERE, Estasia, Estiva, Evil Activities, Excision, Fabio Marcs, Faisal & Hakim, Farrago, Fast Distance, Fatima Hajji, Fedde Le Grand, Feder, Federico, Feest DJ Lucki Luc, Ferreck Dawn, Ferry Corsten, Ferry Tayle vs Dan Stone (Fable Set), Fideles, Firaga, Fisher, Fjaak, Flava D, Footworxx Militant Crew, Four Tet, Fox Stevenson, Frank Mellemans, Franky Kloeck, Franky Rizardo, Fré, Frederico, Frequencerz, Funkhauser, Furax, Furyan, Fuzz, Gareth Emery, Gary Beck, Geuzz, Ghost Rider, Gian Varela, Gianluca Vacchi, Giuseppe Ottaviani - LIVE 3.0, GLXY, Goetia, Goldfox, Gonçalo, Goose, Gorgon City, Grant, Greg Dela, Greg Lamore vs Jay Lee Hudson, Greg S, Grum, GTA (Latin set), Gunz For Hire, Habstrakt, Hangar Soundsystem, Hard Driver, Hatred, Hayden James dj, Headhunterz, Heckman, Helena Hauff, Henri PFR, Hermanos, Hernan Cattaneo, Herobust b2b Spag Heddy, Himperson, Hiraeth b2b Shire DnB, Holy Goof, Horse Meat Disco, Hosted by: Steve-D, Hot Dub Time Machine, Hugel, Human Rias, Hush, Hush Hefner, Icicle, Ida Engberg, Ilan Bluestone, Ilario Allicante, Iljac, Ilkay Sencan, Illenium, Infected Mushroom - Retro Live Set, J. Roots & Hakimm, Jackless & The Fox, James Marvel, Jamie Jones, Jan V, Jan Vervloet, Jan Wayne, Jasper Fioole, Jauz & NGHTMRE, Jax Jones, Jebroer, Jelle DK, Jeroen Meertens b2b Diatonik, Jeroen Visser, Jesse, JNXD, Johan Gielen b2b M.I.K.E. Push, John O'Callaghan, Jones & Stephenson, Joris Voorn, Joyhauser, Kapibara, Kas:st (live), Keinemusik (&Me & Rampa & Adam Port), KELTEK, Kenn Colt, Kevin de Vries, KEVIN KOFII, Key 4050, Kill The Noise, Kill The Noise b2b Feed Me, Kimman, Klangkuenstler, Klaps, Klaudia Gawlas, Klingande live, Kobosil, Kölsch, Konstantin Sibold, Koven, Køzløv, Krankenhaus Selektion, Krewella, Kris Kross Amsterdam, Kryder, Kungs, Kurt V, La Fleur, Lady S, Laidback Luke, Laurent Wery, Les Mecs Eclectics, Lethal MG, Lexx (on), Lexx & Christian82, Liquid Soul, Locked Groove, Lost Frequencies, Lost Frequencies (live), Lovra, Low Steppa, Luk, LunaKorpz, M-22, M&T, Maceo Plex, Macky Gee, Mad Maxx, Magnificence, Makasi, Mambo Brothers, Man Outta Space b2b Double U Jay, MANDY, Many Moore, Marcel Dettmann, Marco Bailey, Marco Carola, Mark with a K, Mark with a K & MC Chucky, Markus Schulz, MaRLo - Tech Energy, Marshmello, Martin Garrix, Martin Solveig, Masai & The Roots, Mathame, Mathy, MATTN, Maxim Lany, Maximo, MC Da Silva, Mc Lowqui, Mc Mota, MC Pyro, Meduza, Melvo Baptiste, Mh!mz, Michael Amani, Michael Bibi, Michael More, Milo Spykers, Mind Against, Mindmistake, MistaJam, Modestep, Monika Kruse b2b Bart Skills, Monta, Montell 2099, Morten, Mosoo, Mr E, Mr. Pig & Le Twins, Murda Beatz, Murdër b2b savagery, Murdock, Naethan, Neelix, Neophyte, Nervo, Nervo vs W&W, Netsky, Nick Bril, Nicki Sanchez, Nicky Jam, Nicky Romero, Nico Morano, Nicola Zucchi, Noisecontrollers, Nora en Pure, Nur Jaber, NWYR, Oguz, Oliver Heldens, Oliver Heldens vs Tchami, Olivier Giacomotto, One87, Oneted, Ophidian, Optimo, Outsiders, Pan-Pot, Paris Hilton, Partyshakerz, Pat B, Patrice Baumel, Paul Denton b2b Liam Wilson, Paul Elstak, Paul Kalbrenner, Pegassi vs Elenore, Pegboard Nerds b2b Tokyo Machine, Peter Luts, Pfirter, Philip Lake & Alec, Philippe El Sisi & Omar Sherif, Phill Da Cunha & Smith Davis, Phuture Noize, Pierre, Pixel Terror, Pola & Bryson, Pretty Pink, Psyko Punkz, PTTRN b2b Haissem, Purple Disco Machine, Q-dance presents 20 Years of Hardstyle, Que 9, Quintino, R3hab, Rachel Green, Radical Redemption, Rakesh aka Blackjack 9000, RAKKA, Ramon Tapia, Ran-D, Ranji, Raw District, Reality Test, Reaper, Recondite live, Red Axes, Redfield, Refuzion, Regal, Regard, Regi, Regi b2b Wolfpack, Retrospect, Revival, Reygel & Peri, Rezz, Richie Gee, Riggi & Piros, Riot, Riton, Robbie Rise, Robert Abigail, Robert Falcon, Robin Schulz, Rodg, Rodhad, Roma, Ronny Retro, Rotterdam Terror Corps, Ruben de Ronde, Ruben de Ronde & Rodg present TogethRR, Rudimental, Rusko, Ruthless, S.P.Y, Sakso, Sam Divine, Sam Feldt, Samyn, Sandro Silva b2b SaberZ, Sandy Warez, Santini ft Quatretemps (live), Scooter, Sebastien Leger, Sefa, Sem Thomasson, Senses of Mind, Seth Hills, Severe, SHDDR, Shei b2b Mastachi ., Shimza, Simon Dunmore, Simon Patterson B2B John Askew, Skazi, Slushii, Snelle, Sol & Sura, Solardo, Solarstone, Somnia vs Synsun, Sonic Solutions, Soulcity, Sound Of Tomorrow winner, Sound Rush, Spencer Brown, Steam Team Crew, Stephan Bodzin, Steve Aoki, Steve James, Sub Zero Project, Sunnery James & Ryan Marciano, Superstyling (Ravenous & Skyve), SVDDEN DEATH, Sven Väth, Swift, Tale Of Us, Tchami, Team DAMP, Technimatic, Tha Playah, Thang, The Bobmeister, The Darkraver, The Knightriders, The Magician, The Noble Six, The Opposites, The Prophet, The Satan, The Shapeshifters, The Subs, The Thrillseekers b2b Factor B, Thierry Wonderwarth, Thim, Tiësto, Tijana T, Timmerman, Timmy Trumpet, Tom & Collins, Tom Cosyns, Toman, Track-Thor, Trikk, Tweekacore, Two Pauz, Unclesand, UNEAK, Unicorn on K, Used, Vandal, Vato Gonzalez, Victor Ruiz, Villain, Vincenzo Firenzo, Vini Vici, Vinny, Vintage Culture, Vishcale, Visionobi, Volunt Barbati, Vynx, W&W, Wade, Wanton, Ward vs Da Rick, Warface, What u on about crew, Whipped Cream, Whiteno1se, WhoMadeWho, Wildstylez, Wilkinson, Will Sparks, Winterclubbing Allstars, Wndrlst, Wolfgang Sucks, Wolfpack, Wout, X-Ian & Joeri, Yamo, Yannick Thiry, Yellow Claw, Young Marco, Yves Deruyter, Yves V, Zany, Zatox, Zeen & Myer, Zfilio & Tim G, Zonderling en Zyce

Suikerrock

Waar? Grote Markt Tienen

Wanneer? 30 juli-2 augustus

Wie? The Sisters of Mercy, White Lies, Tom Jones, Therapy?

Lokerse Feesten

Waar? Lokeren

Wanneer? 31 juli-9 augustus

Wie?Lionel Richie, Black Eyed Peas, Sum 41, Black Eyed Peas, Bad Religion, Snow Patrol, Balthazar, The Libertines, Dido, Craig David TS5, Supergrass, Seasick Steve, Equal Idiots, Snelle

Dranouter

Waar? Dranouter

Wanneer? 7-9 augustus

Wie? Bazart, Het zesde metaal, Talisk, Froze, Jigjam en The East Pointers

Wecandance

Waar? Strand Oostende

Wanneer? 7-9 augustus

Wie?Agoria, Eagles & Butterflies, Kerri Chandler, Borokov Borokov, Tessa Dixson, Ikraaan, Lola Haro, Stavroz en Maxim Lany Adriatique, Alia, Assia MK + MC Rim, Axel Boman, Aymeric Bergada du Cadet, Azo, Bafana, Bendrik, Bora Uzer, Britta Arnold, Corrine, Dave Vunk, David Luxe, Desyn, Disconsole, DJ Fraftak, Eagl, Fab & Paans, Faisal, Fanklub Dj's, Ferro, Geo, Hammer, Hangar Soundsystem, Henrik Schwarz, Jan Blomqvist & Band, Jimi Jules, Juicy, Jurij Der Klee, Jull Pence b2b Fried Wonton, Kestified, Konstantin Sibold, Marina Trench, Mathame, Mind of Mars (MC), Mira & Chris Schwarzwalder, Mr. Jay, Nick Bril, Nina las Vegas, Noraj Cue, O/Y, Olaf Stuut, Panthera Krause, Paulor b2b Kawas, Peter Invasion, Priku, Ramona Wouters, Rebolledo, Redrago, Rex The Dog, Rico Loop, Ritchie Santos, Rndvz, Sadar Bahar, Sainte Vie, Schwarzkopf, Skatebard, Spaniol, Strapontin, Supreems, To Smeyers, Two Pauz, Unders, bsb Jose Noventa, Viken Arman, Whitesquare, Zoey Hasselbank...

Alcatraz

Waar? Kortrijk

Wanneer? 7-9 augustus

Wie? Anthrax, Ratt, Stake, Witch, Monkey3, Evil Invaders, Sick Of It All, Dirkschneider, Loudblast, Benediction, Kobra and the Lotus, Burning Witches, Destruction, Uli John Roth, Monolord, The Vintage Caravan, Suicidal Angels, Havok, Necrophobic, Moonspell, Kvelertak, The Darkness, Butcher Babies, Static X, Dark Tranquility, Lacuna Coil, Marduk, Enslaved, As I Lay Dying, Philip H Anselmo and The Illegals, Madball, Red Fang, Tarja, Life of Agony, Eluveitie, Exhorder, Vio-lence, Cradle of Filth, Satyricon, Loudness, Gotthard, Emperor, Behemoth, Gloryhammer, Seven Witches, Ostrogoth, Satan, D.R.I, Hatriot, Cyclone, Acid, Killer, Ostrogoth, Erode to Bleed, Atomic Vulture, CARNEIA, Darqo, MOTSUS, Rawdriguez, VON DETTA, Grotto, Growing Horns, Hæster, My Diligence, Your Highness, Huracán, Wolves in the Throne Room, Wiegedood, Darkest Hour, Ryker's, Pentagram

Jazz Middelheim

Waar? Park Den Brandt, Antwerpen

Wanneer? 13-16 augustus

Wie? Iggy Pop, Bill Laswell presents Method of Defiance with special guest Iggy Pop

Brussels Summer Festival

Waar? Centrum Brussel

Wanneer? 19-23 augustus

Wie? Balthazar, Lomepal, Morcheeba, Therapie Taxi, Bon Entendeur, Arno, La Roux, SX, Salut C'est Cool, Swing, Claire Laffut en Scylla

Fire Is Gold

Waar? Middenvijver, Antwerpen

Wanneer? 29 augustus

Wie? Burna Boy

Waar? Beekse Bergen, Hilvarenbeek (NL)Wanneer? 12-14 juniWie? Massive Attack, The National, Belle & Sebastian, Fontaines D.C., Metronomy, Black Midi, Weyes Blood, Rolling Blackouts Coastal Fever, OM, The Strokes, 100 gecs, Soccer Mommy, Tinariwen, Badbadnotgood, Jarvis Cocker, Yin Yin, Maggie Rogers, Meetsysteem, Amyl & The Sniffers, Black Lips, Girl Band, Objekt x Ezra Miller (live), ??? park hye jin, Sampa The Great, Tropical Fuck Storm, Yellow Days, Automatic, Barker (live), Beach Bunny, Black Country, New Road, COUCOU CHLOE, DJ Assault, DJ Fett Burger, DJ Python, Donna Missal, Easy Life, FAKA, FAUZIA, GHUM, Giant Rooks, Girl Ray, Jessica Pratt, Josey Rebelle, Los Bitchos, Marika Hackman, Mina & Bryte, Minimal Violence, Pottery, Roi Perez, Sheer Mag, Simo Cell, SORRY, Squid, Surfbort, The Milk Carton Kids, Violet, Catfish And The Bottlemen, DIIV, Dope Lemon, Mura Masa, DJ Shadow, Ela Minus, Octavian, S10, Waltzburg, Barney Artist, Courtney Marie Andrews, The Homesick, Hamilton Leithauser, Khruangbin, Hunee, Angel Bat Dawid, Bradley Zero, Courtney Marie Andrews, Ela Minus, Eve Owen, Irreversible Entanglements, JFDR, KOKOKO!, MICH, Otim Alpha, Pip Blom en WIESWaar? DesselWanneer? 18 tot en met 21 juniWie? Aerosmith, Airbourne, Alcest, Alestorm, Alter Bridge, Amorphis, Anathema, Anti-Flag, August Burns Red, Babymetal, Battle Beast, Beyond The Black, Body Count Ft. Ice-T, Boston Manor, Bury Tomorrow, Chelsea Grin, Creeper, Deep Purple, Deez Nuts, Deftones, Dimmu Borgir, Disillusion, Disturbed, Dog Eat Dog, Dool, Down, Dream State, Dying Fetus, Enter Shikari, Exciter, Faith No More, Fields Of The Nephilim, Foreigner, Fu Manchu, Gaahls Wyrd, Good Riddance, Heathen, Heaven Shall Burn, High On Fire, In Extremo, Iron Maiden, Judas Priest, Kadavar, Killing Joke, Killswitch Engage, Korn, Lagwagon, M.O.D., Mayhem, Me And That Man,Mercyful Fate, Mispyrming, Motionless In White, My Dying Bride, Naglfar, Obituary, Of Mice & Men, Opeth, Our Survival Depends On Us, P.O.D., Paradise Lost, Powerflo, Powerwolf, Sacred Reich, Sepultura, Shvpes, Silverstein, Slapshot, Soen, Steel Panther, The Great Old Ones,The Offspring, The Vintage Caravan, Thunder, Tribulation, Vltimas, Wayward Sons, Wednesday 13, Phil Campbell and The Bastard Sons, The Hu, Devin Towsend, Black Veil Brides, Blues Pills, British Lion, Cemetery Sun, Crystal Lake, Death To All, Fire From The Gods, Michael Schenker's Temple of Rock, Northlane, Tempt en The Dead Daisies, 3 Doors Down, Mastodon, Rival Sons, Skillet, Fleddy Melculy, Stake, Amaranthe, John Garcia & The Band of Gold, L7, Majestica, Periphery, Sloper, Suicide Silence, Thy Art Is Murder, Tiamat en Wage War.Waar? Festivalpark WerchterWanneer? 20 juniWie? Taylor Swift, 5 Seconds of Summer, Ellie Goulding, Bazart, Zwangere Guy, Loïc Nottet en BrihangWaar? Festivalpark WerchterWanneer? 21 juniWie? Paul McCartney, The Killers, Crowded House, SONS, Sinéad O'Connor en Kaiser ChiefsWaar? Heizel, BrusselWanneer? 26-28 juniWie? Roméo Elvis, Dub Inc & Lila Eke, Shaggy, Youssou N'Dour, Brihang, Caballero & JeanJass, Le77, Snarky Puppy, Little Simz, Kojey Radical, Jordan Rakei, Zwangere Guy, Ibibio Sound Machine, Seun Kuti, Christopher Martin, Pongo, IAMDDB, Cimafunk. Waar? Kasteel de Ribaucourt, PerkWanneer? 26-28 juniWie? Charlotte Adigéry, 2manydjs, Nosedrip, Lola Haro, Ben UFO, Adriatique Courtesy, Eli Verveine, Gidge, Ry X & Frank Wiedeman present Howling Kerri Chandler, Kruder & Dorfmeister, Leafar Legov, Map.Ache, Max Cooper, Mézigue, Paquita Gordon, S.A.M., Trikk, Acid Pauli, Adam Port, Adi, Alia, Ame, Andras, Ceephax Acid Crew, Cellini, Dan Shake, DJ Dustin, Dwig, Edward, Elli, Fedele, Hunee, HVL, Innellea, Islandman, Jaguar Jaguar, Kalabrese & Rumpelorchester, Kelly Lee Owens, Laurence Guy, Lawrence, Levon Vincent, Mezerg, Molly & Ateq, Move D, Mr. G, Nico Morano, Or:la, Red D & LeFtO, Schatrax, Susobrino, VrilWaar? Festivalpark WerchterWanneer? 2-5 juliWie? Kendrick Lamar, The Strokes, Twenty One Pilots, The Streets, Pearl Jam, Pixies, Wilco, System of A Down, Thom Yorke Tomorrow's Modern Boxes, Yungblud, Beck, The Lumineers, Rag'n'Bone Man, Black Pumas, Lewis Capaldi, Anderson .Paak and the Free Nationals, Dermot Kennedy, Keane, Volbeat, Sum 41, Meute, The Pretty Reckless, Placebo, Haim, Disclosure, The Big Moon, Liam Gallagher, Archive, Bicep Live, Cigarettes After Sex, Brittany Howard, Jorja Smith, Tones and I, Jimmy Eat World, Michael Kiwanuka, Joost, Big Thief, Kacey Musgraves, Rex Orange County, Miles Kane, Fontaines D.C., Banks, Loyle Carner, Jake Bugg, Parcels, girl in red, Agnes Obel, Alec Benjamin, Phoebe Bridgers, Cavetownz, LP, Richard Hawley, GoGo Penguin, Jehnny Beth, Lianne La Havas, Apparat, Mabel, The Dead South, Sampa The Great, Eefje de Visser, The Last Internationale,Tyler Childers, Whitney, Inhaler, Gang of Youths, Marc Rebillet, Brass Against, Easy Life, PUP, JC Stewart, Bombay Bicycle Club, Worakls Orchestra, City and Colour, Tierra Whack, Emma Bale, Alex Cameron, Oh Wonder, Joep Beving, The Marcus King Band, Glints, Oscar Jerome en Ego Kill TalentWaar? Beuningen, NederlandWanneer? 3-5 juliWie? Tyler, The Creator, Disclosure, Beck, FKA Twigs, Haim, Kacey Musgraves, Wilco, Banks, Bicep, Big Thief, Black Pumas, Bombay Bicycle Club, Cage The Elephant, Charli XCX, Girl in Red, Idles, Jenny Beth, Kate Tempest, Loyle Carner, Sticky Fingers, Thomas Azier, Tierra Whack, Tones and I, Two Door Cinema Club, Whitney, Gigi Masin, Joy Crookes, KI/KI, Kumbia Boruka, L'impératrice, Men I Trust, The Murder Capital, Santrofi, Tyler Childers, Avalon Emerson, Bomba Estereo, Brittany Howard, Clairo, Donnie, Hot Chip, Jungle By Night, Naaz, Polo & Pan, Romy, Sam Fender, Afrodeutsche, Boy Pablo, Klangstof, Kojey Radical, Mama Snake, Muthoni Drummer Queen, Pongo, Steam Down, Whispering SonsWaar? LuikWanneer? 4-7 juliWie? NLP, DJ Snake, Dababy, Ninho, Niska, Riles, Meek Mill, PLK, Zola, Prime, Afro B, Bbno $, 47 Ter, Bad Bunny, Comethazine, Fakear, Asap Ferg, Lil Keed, Ico, Niro, Lil Mosey, Sch, Aya Nakamura, Youv Dee, Hatik, Nelick, Remy, Seth Geko, Guizmo, 7 Jaws, Leto, Miss Angel, Biffty, Tsew The Kid, Luidji, Davodka, Bolemvn, Nusky, Lala &ce, Fixpen Sill, Luv Resval, Absolem, Sean, Tengo John, New School, YG Pablo, Yanso, Tawsen, Venlo, Aâ en JoannaWaar? De Bijloke, GentWanneer? 9-19 juliWie? Van Morrison, Sting, Novastar, Stef Kamil Carlens, Marc Cohn, Nils Frahm, Kate Tempest, Nérija, Portland, Rhiannon Giddens + Francesco Turrisi, Steven De bruyn, Shabaka Hutchings & The Ancestors, TaxiWars, Nordmann, Brihang, Jaimie Branch, Portico Quartet, Dijf Sanders en John Ghost.CactusfestivalWaar? Minnewaterpark, BruggeWanneer? 10-12 juliWie? Balthazar, Black Box Revelation, Eefje de Visser, Het Zesde Metaal, Zwangere Guy, Hot Chip, Compact Disk Dummies, White Lies, The Tallest Man on EarthWaar? DourWanneer? 15-19 juliWie? Angèle, Squarepusher, DJ Koze, Ross From Friends, Sven Väth, Floating Points, Dirtytronics, Yves Tumor, Nekfeu, Chronixx, A$AP Rocky, Stormzy, Niska, James Blake, Modeselektor, Alkpote, Oxmo Puccino, Earthgang, Flohio, Lorenzo, Oboy, Yseult, Mahalia, 999999999, Ben Klock, The Black Madonna, Honey Dijon, Nastia, Reinier Zonneveld, Talaboman, Black Sun Empire, Turno, Billx, Kings of the Rollers, Black Lips, Fuzz, Föllakzoid, The Psychotic Monks, Kalash, Freeze Corleone, Lujipeka, Nemir, Princess Nokia, Lous and The Yakuza, Vladimir Cauchemar, TNGHT, Maceo Plex, Eats Everything , La Fleur, Cult of Luna, Amenra, Lethvm, Brutus, Gatecreeper, Altarage, Regarde Les Hommes Tomber, Hangman's Chair, Rone, Nubya Garcia, Kamaal Williams, The Comet is Coming, Inner City, Alt?n Gün, Amon Tobin Presents Two Fingers, Dixon, Eclair Fifi, FJAAK live, Folamour, Franc Moody, Gerd Janson, Jayda G, Les Louanges, Motor City Drum Ensemble, Meetsysteem, Mella Dee, Oliver Tree, Palms Trax, The Mauskovic Dance Band, King Gizzard & The Lizard Wizard, Black Midi, Warmduscher, Black Country, New Road, Los Bitchos, Dirty Fences, Show Me The Body, Boy Harsher, Cocaine Piss, The K, Annabel Lee, Milk TV, Borokov Borokov, Les Juliens, Last Train, De Ambassade, Iguana Death Cult, Chase & Status, Mandragora, DJ EZ, Glitter, Mind Against, Joris Voorn, Lola Haro, Natasja, Black Sun Empire, Dirtyphonics LIIVE, Kings Of The Rollers & Inja AZF A.M.C MC Phantom Dj Hype b2b Randall, Friction & Linguistics, Hedex feat. MC Skywalke,r Kanine, Clara Cuvé, Contrefaçon Dax J, I Hate Models, Jawbreakers, KI/KI, Sentimental Rave, W.LV.S Manu Le Malin & Electric Rescue, Teleraptor, 12th Planet, Borgore, JOYRYDE, Cera Khin, DYEN, Jacidorex and X&trick,Moesha 13, Subway Shamans, The DJ Producer, Von Bikräv b2b Krampf, Angle Mort & Clignotant en Cactus et Mammuth + curatoren Zwangere Guy, Carl Cox, AZF en Africa Express, Channel Tres, Lala &ce, Pongo, Sherelle, Makaya McCraven, Front de Cadeaux, AliA, AFRODEUTSCHE, Octo Octa, Oklou, Shygirl, Jardin, Swing, Muzi, Nihiloxica, Onipa, Otim Alpha; BeraadGeslagen, Commander Spoon, Nikitch & Kuna Maze David Numwami, EMY, MEYY, Teto Preto, Y?N Y?N, Lefto, ECHT!, Makaya McCraven, Neue Grafik Ensemble, Lynda Dawn, Greentea Peng, Makala, Sessa, Paranoid London live en d KETTAMA. Waar? De Schorre, BoomWanneer? 17-19 juli / 24-26 juliWie? &Me, 2ManyDJs, 3 Are Legend, A Local Hero, A-Trak, A.R.T., Act of Rage, Adam Beyer, Adaro, ADIN, Adriatique, Afro Bros, Afrojack, Agents Of Time (live), Ahl Iver, Airod, Airwave, Al Twisted & Rob Da Rythm, Albin Meyers, Alesso, Alle Farben, Alok, Alwys Late, Aly & Fila, Aly & Fila b2b Paul Thomas (UV set), Amare, Ame, Âme b2b Rodhad, Amekmar, Amelie Lens, Andhim, Andrea Damante, Andrew Rayel, Andromedik, ANDY SVGE, Anfisa Letyago, Angemi, Angerfist, Anhatema, Animal Holocaust, Animato, AniMe, ANNA, ANOTR b2b Toman, Ariel Vromen, Armin van Buuren, Artbat, Astrix, Atmozfears, Audiotricz, Axel Haube, Axwell, Ayahuasca b2b ChaosX, B Jones, B-Front, B-Kay, Bakermat, Bart & Baker, Basement Jaxx, Bass Modulators, Bassjackers, Bassjackers vs Quintino, Basstripper, Basswell, Becky G, Becky Hill (live), Bedouin, Belben & Arnaud Boatpeople, Ben Klock, Ben Nicky, Benny Benassi, Berg, Billx, Björn Grimm, Blaster, Blastoyz, BLVCKPRINT, Bonzai All Stars, Boris Brechja, Borokov Borokov, Bram Delux, Brian Cross, Brian Cross vs Jerry Davila & Pelos, Brohug, Brooks, Bruno Martini, Bryan Kearney, Bubba, Butch, Camelphat, Capoon, Carl Cox, Carlos Bayona, Caspar, Caspar & Don Cabron, Cat Dealers, Cellini, Cemode & Mr Grammy, Cham, Charlotte De Witte, Chica Gang, Chime x Franky Nuts x Oliverse, Chocolate Puma, Chris Lake, Chris Stussy b2b Prunk, CID, Cirez D, Claptone, Cloonee, Comrad & Yves V (& Friends), Conro, Coone, COSMIC, Cosmic Gate, Crack-T, Crankdat, Curtis Alto, D-Block & S-Te-Fan, D-Nox & Beckers, D-Sturb, D-Wayne b2b Vito Mendez, D.O.D, Da Hool, Da Tweekaz, Daddy K, Danger Hardcore Team (DJ Set), Daniel Busser, Danny Avila, Danny Howard, Dark-E, Dash Berlin, Dave Lambert, Dave Lambert & Tach Crémer, David Guetta, Dax J b2b Kobosil, De Jeugd Van Tegenwoordig, De la Pena & Brossi, Delafino & Luna Fino, Delafino vs Gee, Demi Kanon, Dennis Cruz, Destructive Tendencies, Deterrent Man, Detest, Detlef, Deuxfwa, Devin Wild, Diego Miranda, Digital Punk, Dillon Francis, Dimatik, Dimitri Vegas & Like Mike, Dimitri Wouters, Dino Lenny, Disco Dasco, Discobaar a Moeder, Dixon, DJ Allures & A-Tom-X, DJ Flash, DJ Ghost, DJ Isaac, DJ Jan, DJ Kat, DJ Licious, DJ MIMI, DJ Policy ft Burd & BeatFox, DJ Rino, DJ Seinfeld, DJ Tom & Saxy Mr S, DJ Ward, DL, Dom Dolla, Don Diablo, Donelly & Seelen, Dope D.O.D live, Dosschy, Double Pleasure, Double-U, Dr Phunk, DRIGAO & IAMGUNZ, DRS, Duck Sauce, Eats Everything, eDUB, EDX, Einmusik, Ekali, Emanuel Satie, Endymion, Enrico Sangiuliano, Eptic, Eric Prydz presents HOLOSPHERE, Estasia, Estiva, Evil Activities, Excision, Fabio Marcs, Faisal & Hakim, Farrago, Fast Distance, Fatima Hajji, Fedde Le Grand, Feder, Federico, Feest DJ Lucki Luc, Ferreck Dawn, Ferry Corsten, Ferry Tayle vs Dan Stone (Fable Set), Fideles, Firaga, Fisher, Fjaak, Flava D, Footworxx Militant Crew, Four Tet, Fox Stevenson, Frank Mellemans, Franky Kloeck, Franky Rizardo, Fré, Frederico, Frequencerz, Funkhauser, Furax, Furyan, Fuzz, Gareth Emery, Gary Beck, Geuzz, Ghost Rider, Gian Varela, Gianluca Vacchi, Giuseppe Ottaviani - LIVE 3.0, GLXY, Goetia, Goldfox, Gonçalo, Goose, Gorgon City, Grant, Greg Dela, Greg Lamore vs Jay Lee Hudson, Greg S, Grum, GTA (Latin set), Gunz For Hire, Habstrakt, Hangar Soundsystem, Hard Driver, Hatred, Hayden James dj, Headhunterz, Heckman, Helena Hauff, Henri PFR, Hermanos, Hernan Cattaneo, Herobust b2b Spag Heddy, Himperson, Hiraeth b2b Shire DnB, Holy Goof, Horse Meat Disco, Hosted by: Steve-D, Hot Dub Time Machine, Hugel, Human Rias, Hush, Hush Hefner, Icicle, Ida Engberg, Ilan Bluestone, Ilario Allicante, Iljac, Ilkay Sencan, Illenium, Infected Mushroom - Retro Live Set, J. Roots & Hakimm, Jackless & The Fox, James Marvel, Jamie Jones, Jan V, Jan Vervloet, Jan Wayne, Jasper Fioole, Jauz & NGHTMRE, Jax Jones, Jebroer, Jelle DK, Jeroen Meertens b2b Diatonik, Jeroen Visser, Jesse, JNXD, Johan Gielen b2b M.I.K.E. Push, John O'Callaghan, Jones & Stephenson, Joris Voorn, Joyhauser, Kapibara, Kas:st (live), Keinemusik (&Me & Rampa & Adam Port), KELTEK, Kenn Colt, Kevin de Vries, KEVIN KOFII, Key 4050, Kill The Noise, Kill The Noise b2b Feed Me, Kimman, Klangkuenstler, Klaps, Klaudia Gawlas, Klingande live, Kobosil, Kölsch, Konstantin Sibold, Koven, Køzløv, Krankenhaus Selektion, Krewella, Kris Kross Amsterdam, Kryder, Kungs, Kurt V, La Fleur, Lady S, Laidback Luke, Laurent Wery, Les Mecs Eclectics, Lethal MG, Lexx (on), Lexx & Christian82, Liquid Soul, Locked Groove, Lost Frequencies, Lost Frequencies (live), Lovra, Low Steppa, Luk, LunaKorpz, M-22, M&T, Maceo Plex, Macky Gee, Mad Maxx, Magnificence, Makasi, Mambo Brothers, Man Outta Space b2b Double U Jay, MANDY, Many Moore, Marcel Dettmann, Marco Bailey, Marco Carola, Mark with a K, Mark with a K & MC Chucky, Markus Schulz, MaRLo - Tech Energy, Marshmello, Martin Garrix, Martin Solveig, Masai & The Roots, Mathame, Mathy, MATTN, Maxim Lany, Maximo, MC Da Silva, Mc Lowqui, Mc Mota, MC Pyro, Meduza, Melvo Baptiste, Mh!mz, Michael Amani, Michael Bibi, Michael More, Milo Spykers, Mind Against, Mindmistake, MistaJam, Modestep, Monika Kruse b2b Bart Skills, Monta, Montell 2099, Morten, Mosoo, Mr E, Mr. Pig & Le Twins, Murda Beatz, Murdër b2b savagery, Murdock, Naethan, Neelix, Neophyte, Nervo, Nervo vs W&W, Netsky, Nick Bril, Nicki Sanchez, Nicky Jam, Nicky Romero, Nico Morano, Nicola Zucchi, Noisecontrollers, Nora en Pure, Nur Jaber, NWYR, Oguz, Oliver Heldens, Oliver Heldens vs Tchami, Olivier Giacomotto, One87, Oneted, Ophidian, Optimo, Outsiders, Pan-Pot, Paris Hilton, Partyshakerz, Pat B, Patrice Baumel, Paul Denton b2b Liam Wilson, Paul Elstak, Paul Kalbrenner, Pegassi vs Elenore, Pegboard Nerds b2b Tokyo Machine, Peter Luts, Pfirter, Philip Lake & Alec, Philippe El Sisi & Omar Sherif, Phill Da Cunha & Smith Davis, Phuture Noize, Pierre, Pixel Terror, Pola & Bryson, Pretty Pink, Psyko Punkz, PTTRN b2b Haissem, Purple Disco Machine, Q-dance presents 20 Years of Hardstyle, Que 9, Quintino, R3hab, Rachel Green, Radical Redemption, Rakesh aka Blackjack 9000, RAKKA, Ramon Tapia, Ran-D, Ranji, Raw District, Reality Test, Reaper, Recondite live, Red Axes, Redfield, Refuzion, Regal, Regard, Regi, Regi b2b Wolfpack, Retrospect, Revival, Reygel & Peri, Rezz, Richie Gee, Riggi & Piros, Riot, Riton, Robbie Rise, Robert Abigail, Robert Falcon, Robin Schulz, Rodg, Rodhad, Roma, Ronny Retro, Rotterdam Terror Corps, Ruben de Ronde, Ruben de Ronde & Rodg present TogethRR, Rudimental, Rusko, Ruthless, S.P.Y, Sakso, Sam Divine, Sam Feldt, Samyn, Sandro Silva b2b SaberZ, Sandy Warez, Santini ft Quatretemps (live), Scooter, Sebastien Leger, Sefa, Sem Thomasson, Senses of Mind, Seth Hills, Severe, SHDDR, Shei b2b Mastachi ., Shimza, Simon Dunmore, Simon Patterson B2B John Askew, Skazi, Slushii, Snelle, Sol & Sura, Solardo, Solarstone, Somnia vs Synsun, Sonic Solutions, Soulcity, Sound Of Tomorrow winner, Sound Rush, Spencer Brown, Steam Team Crew, Stephan Bodzin, Steve Aoki, Steve James, Sub Zero Project, Sunnery James & Ryan Marciano, Superstyling (Ravenous & Skyve), SVDDEN DEATH, Sven Väth, Swift, Tale Of Us, Tchami, Team DAMP, Technimatic, Tha Playah, Thang, The Bobmeister, The Darkraver, The Knightriders, The Magician, The Noble Six, The Opposites, The Prophet, The Satan, The Shapeshifters, The Subs, The Thrillseekers b2b Factor B, Thierry Wonderwarth, Thim, Tiësto, Tijana T, Timmerman, Timmy Trumpet, Tom & Collins, Tom Cosyns, Toman, Track-Thor, Trikk, Tweekacore, Two Pauz, Unclesand, UNEAK, Unicorn on K, Used, Vandal, Vato Gonzalez, Victor Ruiz, Villain, Vincenzo Firenzo, Vini Vici, Vinny, Vintage Culture, Vishcale, Visionobi, Volunt Barbati, Vynx, W&W, Wade, Wanton, Ward vs Da Rick, Warface, What u on about crew, Whipped Cream, Whiteno1se, WhoMadeWho, Wildstylez, Wilkinson, Will Sparks, Winterclubbing Allstars, Wndrlst, Wolfgang Sucks, Wolfpack, Wout, X-Ian & Joeri, Yamo, Yannick Thiry, Yellow Claw, Young Marco, Yves Deruyter, Yves V, Zany, Zatox, Zeen & Myer, Zfilio & Tim G, Zonderling en Zyce Waar? Grote Markt TienenWanneer? 30 juli-2 augustusWie? The Sisters of Mercy, White Lies, Tom Jones, Therapy?Waar? Lokeren Wanneer? 31 juli-9 augustusWie?Lionel Richie, Black Eyed Peas, Sum 41, Black Eyed Peas, Bad Religion, Snow Patrol, Balthazar, The Libertines, Dido, Craig David TS5, Supergrass, Seasick Steve, Equal Idiots, Snelle Waar? DranouterWanneer? 7-9 augustusWie? Bazart, Het zesde metaal, Talisk, Froze, Jigjam en The East PointersWaar? Strand OostendeWanneer? 7-9 augustusWie?Agoria, Eagles & Butterflies, Kerri Chandler, Borokov Borokov, Tessa Dixson, Ikraaan, Lola Haro, Stavroz en Maxim Lany Adriatique, Alia, Assia MK + MC Rim, Axel Boman, Aymeric Bergada du Cadet, Azo, Bafana, Bendrik, Bora Uzer, Britta Arnold, Corrine, Dave Vunk, David Luxe, Desyn, Disconsole, DJ Fraftak, Eagl, Fab & Paans, Faisal, Fanklub Dj's, Ferro, Geo, Hammer, Hangar Soundsystem, Henrik Schwarz, Jan Blomqvist & Band, Jimi Jules, Juicy, Jurij Der Klee, Jull Pence b2b Fried Wonton, Kestified, Konstantin Sibold, Marina Trench, Mathame, Mind of Mars (MC), Mira & Chris Schwarzwalder, Mr. Jay, Nick Bril, Nina las Vegas, Noraj Cue, O/Y, Olaf Stuut, Panthera Krause, Paulor b2b Kawas, Peter Invasion, Priku, Ramona Wouters, Rebolledo, Redrago, Rex The Dog, Rico Loop, Ritchie Santos, Rndvz, Sadar Bahar, Sainte Vie, Schwarzkopf, Skatebard, Spaniol, Strapontin, Supreems, To Smeyers, Two Pauz, Unders, bsb Jose Noventa, Viken Arman, Whitesquare, Zoey Hasselbank...Waar? KortrijkWanneer? 7-9 augustusWie? Anthrax, Ratt, Stake, Witch, Monkey3, Evil Invaders, Sick Of It All, Dirkschneider, Loudblast, Benediction, Kobra and the Lotus, Burning Witches, Destruction, Uli John Roth, Monolord, The Vintage Caravan, Suicidal Angels, Havok, Necrophobic, Moonspell, Kvelertak, The Darkness, Butcher Babies, Static X, Dark Tranquility, Lacuna Coil, Marduk, Enslaved, As I Lay Dying, Philip H Anselmo and The Illegals, Madball, Red Fang, Tarja, Life of Agony, Eluveitie, Exhorder, Vio-lence, Cradle of Filth, Satyricon, Loudness, Gotthard, Emperor, Behemoth, Gloryhammer, Seven Witches, Ostrogoth, Satan, D.R.I, Hatriot, Cyclone, Acid, Killer, Ostrogoth, Erode to Bleed, Atomic Vulture, CARNEIA, Darqo, MOTSUS, Rawdriguez, VON DETTA, Grotto, Growing Horns, Hæster, My Diligence, Your Highness, Huracán, Wolves in the Throne Room, Wiegedood, Darkest Hour, Ryker's, PentagramWaar? Park Den Brandt, AntwerpenWanneer? 13-16 augustusWie? Iggy Pop, Bill Laswell presents Method of Defiance with special guest Iggy Pop Waar? Centrum BrusselWanneer? 19-23 augustusWie? Balthazar, Lomepal, Morcheeba, Therapie Taxi, Bon Entendeur, Arno, La Roux, SX, Salut C'est Cool, Swing, Claire Laffut en ScyllaWaar? Middenvijver, AntwerpenWanneer? 29 augustusWie? Burna Boy