Eerder was al bekend dat Alexandre Desplat dit jaar juryvoorzitter is en Birdman van Alejandro G. Inarritu het festival opent.

In competitie:

3 Coeurs (van: Benoit Jacquot, met: Catherine Deneuve, Charlotte Gainsbourg)

99 Homes (van: Ramin Bahrani, met: Andrew Garfield, Laura Dern)

Anime Nere (van: Francesco Munzi, met: Marco Leonardi, Peppino Mazzotta)

Birdman (van: Alejandro G. Inarritu, met: Michael Keaton, Zach Galifanakis)

The Cut (van: Faith Akin, met: Simon Abkarian, Tahar Rahim)

Le Dernier Coup de Marteau (van: Alix Delaporte, met: Clotilde Hesme, Candela Pena)

Hungry Hearts (van: Saverio Costanzo, met: Adam Driver, Jake Weber)

Ghesse-ha (Tales) (van: Rahkshan Bani-E'temad, met: Habib Rezaei, Mohammed Reza Forutan)

Il Giovane Favoloso (van: Mario Martone, met: Anna Mouglalis, Isabella Ragonese)

Good Kill (van: Andrew Niccol, met: Ethan Hawke, January Jones)

Loin des Hommes (van: David Oelhoffen, met: Viggo Mortensen, Reda Kateb)

The Look of Silence (van: Joshua Oppenheimer)

Manglehorn (van: David Gordon Green, met: Al Pacino, Holly Hunter)

Nobi (Fires on the Plain) (van: Sinya Tsukamoto, met: Shinya Tsukamoto, Yusaku Mori)

Pasolini (van: Abel Ferrara, met: Willem Dafoe, Riccardo Scamarcio)

A Pigeon Sat on a Branch Reflecting on Existence (van: Roy Andersson, met: Holger Andersson, Nisse Vestblom)

The Postman's White Nights (van: Andrei Konchalovsky, met: Timur Bondarenko, Irina Ermolova)

Le Rançon de la Gloire (van: Xavier Beauvois, met: Nadine Labaki, Peter Coyote)

Red Amnesia (van: Wang Xiaoshuai, met: Yuanzheng Feng, Zhong Lü)

Sivas (van: Kaan Müjdeci, Dogan Izci, Ezgi Ergin)

Buiten competitie:

The Humbling (van: Barry Levinson, met: Al Pacino, Greta Gerwig)

Olive Kitteridge (van: Lisa Cholodenko, met: Bill Murray, Frances McDormand)

The Sound and the Fury (van: James Franco, met: James Franco, Joey King)

Slotavond:

The Golden Era (van: Ann Hui, met: Wei Tang, Lei Hao)

Eerder was al bekend dat Alexandre Desplat dit jaar juryvoorzitter is en Birdman van Alejandro G. Inarritu het festival opent.In competitie:3 Coeurs (van: Benoit Jacquot, met: Catherine Deneuve, Charlotte Gainsbourg)99 Homes (van: Ramin Bahrani, met: Andrew Garfield, Laura Dern)Anime Nere (van: Francesco Munzi, met: Marco Leonardi, Peppino Mazzotta)Birdman (van: Alejandro G. Inarritu, met: Michael Keaton, Zach Galifanakis)The Cut (van: Faith Akin, met: Simon Abkarian, Tahar Rahim)Le Dernier Coup de Marteau (van: Alix Delaporte, met: Clotilde Hesme, Candela Pena)Hungry Hearts (van: Saverio Costanzo, met: Adam Driver, Jake Weber)Ghesse-ha (Tales) (van: Rahkshan Bani-E'temad, met: Habib Rezaei, Mohammed Reza Forutan)Il Giovane Favoloso (van: Mario Martone, met: Anna Mouglalis, Isabella Ragonese)Good Kill (van: Andrew Niccol, met: Ethan Hawke, January Jones)Loin des Hommes (van: David Oelhoffen, met: Viggo Mortensen, Reda Kateb)The Look of Silence (van: Joshua Oppenheimer)Manglehorn (van: David Gordon Green, met: Al Pacino, Holly Hunter)Nobi (Fires on the Plain) (van: Sinya Tsukamoto, met: Shinya Tsukamoto, Yusaku Mori)Pasolini (van: Abel Ferrara, met: Willem Dafoe, Riccardo Scamarcio)A Pigeon Sat on a Branch Reflecting on Existence (van: Roy Andersson, met: Holger Andersson, Nisse Vestblom)The Postman's White Nights (van: Andrei Konchalovsky, met: Timur Bondarenko, Irina Ermolova)Le Rançon de la Gloire (van: Xavier Beauvois, met: Nadine Labaki, Peter Coyote)Red Amnesia (van: Wang Xiaoshuai, met: Yuanzheng Feng, Zhong Lü)Sivas (van: Kaan Müjdeci, Dogan Izci, Ezgi Ergin)Buiten competitie:The Humbling (van: Barry Levinson, met: Al Pacino, Greta Gerwig)Olive Kitteridge (van: Lisa Cholodenko, met: Bill Murray, Frances McDormand)The Sound and the Fury (van: James Franco, met: James Franco, Joey King)Slotavond:The Golden Era (van: Ann Hui, met: Wei Tang, Lei Hao)