
Concertverslag Kraantje Pappie (donderdag 15:00, Pyramid Marquee)
Van je boomchackalackaboomboom! Kraantje Pappie heeft het Werchterfeest in de Pyramid Marquee afgetrapt. Samen met zijn DJ Fris zorgde hij meteen voor groot feest op Rock Werchter.
PLUS
De ‘gekke jongen uit Groningen’, met zijn hemd netjes in de korte short precies een model voor American Apparel, stak de tent met een onberispelijke flow en de allerstrakste grimebeats van DJ Fris meteen in brand en nam zo al een stevige hap uit het energiereservoir van de festivalgangers.
MIN
Die paar dubstepinterludes van Noisia haalden het tempo uit de set.
YOUTUBEMOMENT
DJ Fris die een hardstyleschijf opzet, waarop Kraantje Pappie zomaar wat begint the hakken.
SETLIST
Intro / Blitskikker / Barkeeper / Het is over / Ze volgen / Wat nou als het lukt? / School is begonnen / Hoop nu / Kraan / Full Bass / Galtar / Labyrinth Earthquake (Noisia remix) / Foreign Beggars Contact (Noisia remix) / Waar is Kraan? / Van God los // Noisia – Tommy Seen
Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier