Expo Expo Seks, drugs en onvermoeibaar activisme: de groezelige onderwereld van Nan Goldin Al sinds de seventies schiet fotografe Nan Goldin intieme snapshots van zichzelf en andere outcasts uit de New Yorkse underground. De retrospectieve This Will Not End Well dompelt je onder in haar wereld vol geblutste zielen.
Film Film 'Playland', een duik in de oudste homobar van Boston: ‘Zich aankleden kan een revolutionaire daad zijn’ Op een avond in 2019 dronk Amerikaanse filmmaker en multimedia-artiest Georden West (30) samen met een vriend een fles wijn en dacht: ‘Let’s submit our films to competitions!’ Zo won West de gouden Student Academy Award voor hun kortfilm Patron Saint en verscheen op de internationale filmindustrieradar. De kortfilm gaat over queers en mode; twee thema’s die terugkomen in Wests eerste langspeelfilm Playland. ‘Ik was toen al geboeid door het snijvlak van queerheid en kledij’, vertelt West.
Muziek Muziek Hoe nieuw is 'de nieuwe Belgische jazzgolf' nu echt? Deze week viert de AB de opgang van een nieuwe generatie Belgische jazzbands. Dagenlang vertier met onze favoriete groepen? We komen af. Maar hoe nieuw die golf is, is een andere zaak.