Trailer ‘Daydream Nation’: seks met Mr. Anderson
Mike Goldbach heeft met zijn langspeeldebuut ‘Daydream Nation’ enkele muzikale troeven in handen. Op de klankband: Broken Social Scene en Beach House!
Een titel die verwijst naar het laatste onafhankelijke studioalbum van Sonic Youth en filmmuziek van Broken Social Scene. Je moet toegeven, Mike Goldbach heeft met zijn langspeeldebuut ‘Daydream Nation’ enkele muzikale troeven in handen.
De indierock op de klankband leent zich perfect tot de provocatieve thematiek van deze film: puberseksualiteit, bizarre affaires en seriemoordenaars.
Kat Dennings speelt een zeventienjarig meisje dat opschudding veroorzaakt omdat ze met haar favoriete leraar naar bed gaat. “It was the year I spent nearly all of my time having great sex with Mr. Anderson, my by-far favorite teacher”. En dat allemaal in een klein dorpje.
De film gaat in première op het Filmfestival van Toronto (TIFF)
Op de klankband van de trailer: het Amerikaanse ‘dream pop’-duo Beach House en de indiezangeres Emily Haines van ‘Metric.’
Je kan jouw keuzes op elk moment wijzigen door onderaan de site op "Cookie-instellingen" te klikken."
De videoclip van het fantastisch dromerige ‘Walk in the Park’ van Beach House is bovendien een smaakvolle knipoog naar het genre van de B-film. Een aanrader!
Beach House – Walk in the Park (Official Video) from Allen Cordell on Vimeo.
Andreas Ilegems
Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier