Vijf intrigerende voorwerpen uit de Live2020-veiling

Een gesigneerde PlayStation 4-console van Dimitri Vegas
Jozefien Wouters
Jozefien Wouters Freelancejournaliste

Live2020, het solidariteitsfonds voor en door de muzieksector, organiseert in het kader van de Week van de Belgische muziek de veiling BidForLive2020, waar muzikale objecten onder de hamer gaan voor het goede doel. Daar zitten een paar bijzondere stukken bij.

1. Een gesigneerde PlayStation 4-console van Dimitri Vegas

Geschatte waarde? 100-150 euro

Bijvoorbeeld om er Mortal Kombat 11 mee te spelen, waarin Dimitri Vegas een eigen personage heeft.

2. Een zonnebril van Front 242

Geschatte waarde? 200-300 euro

Gedragen tijdens hun Re:Boot-tournee. Zéér nineties en dus ook weer zeer hip.

Een zonnebril van Front 242
Een zonnebril van Front 242

3. Een MIA van dEUS

Meer bepaald de award voor beste album waarmee Vantage Point in 2008 werd bekroond. Fijn detail: dat was ook de editie waarin dEUS een hele awardshow lang ruzie maakte met Milow.

Een MIA van dEUS
Een MIA van dEUS

4. De pakken van Jelle Cleymans en Jonas Van Geel

Geschatte waarde? 200-300 euro, inclusief zweet, volgens de beschrijving.

De pakken van Jelle Cleymans en Jonas Van Geel

5 Drie dassen gedragen door Eddy Wally

Geschatte waarde? 150-250 euro

Lijkt misschien prijzig voor gedragen dassen, maar u krijgt er nog een werkende Westminsterklok, een marmeren gedenkplaat, een bordje met ‘gereserveerd’ op, een matje van Palm én een petje van Eddy Wally bij.

Drie dassen gedragen door Eddy Wally

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier