STUFF. en Woodie Smalls zijn grootste kanshebbers op de Red Bull Elektropedia Awards

10/11/15 om 11:18 - Bijgewerkt om 11:16

Met elk zeven nominaties zijn de elektronische jazzband STUFF. en rapper Woodie Smalls de favorieten van de vijfde editie van de Red Bull Elektropedia Awards, die dit jaar voor het eerst plaatsvindt in de Wild Gallery in Brussel.

STUFF. en Woodie Smalls zijn grootste kanshebbers op de Red Bull Elektropedia Awards

© Damon De Backer

Met respectievelijk drie en twee nominaties spelen Stromae en Oscar and the Wolf, de grote slokops van vorig jaar natuurlijk ook nog mee. Hun boeiende live-parcours dit jaar zorgt ervoor dat ze geduchte concurrenten blijven voor de nieuwkomers.

Ook Vuurwerk (5), Netsky (4 nominaties), Locked Groove (4), LTGL (4), Raving George / Charlotte de Witte (4), BRNS (3), Faisal (3),Kolombo (3), Lawrence Le Doux (3), Lost Frenquencies (3), AMyn (2), DC Salas (2), Moodprint (2),oaktree (2), Soulwax (2) en Tourist Lemc (2) dingen mee naar de prijzen.

De nominaties werden bepaald door een honderdkoppige professionele jury. Nu is het de beurt aan het publiek om over de winnaars te beslissen op awards.redbullelektropedia.be.

Vorig jaar ging de stem naar het publiek hoofdzakelijk naar Stromae, Oscar and the Wolf, Netsky, Locked Groove, Compuphonic, TLP en Tomorrowland. Lefto prijkte dan weer bovenaan de eerste Belgische DJ Top 100 en Fuse stond bovenaan de eerste Belgische Club Top 30. Ook dit jaar is er opnieuw een Belgische DJ Top 100 en Club Top 30.

Hieronder vind je alle nominaties van de Red Bull Elektropedia Awards 2015.

ARTIST OF THE YEAR

1. BRNS

2. Kolombo

3. Locked Groove

4. Lost Frequencies

5. Netsky

6. Oscar and the Wolf

7. Stromae

8. STUFF.

9. Vuurwerk

10.Woodie Smalls

BEST SONG

1. Gewelt - Charity

2. Go March - Rise

3. Lawrence Le Doux - Pollution

4. Lost Frequencies - Are You with Me

5. Mind Against & Locked Groove - Elysium

6. Netsky - Rio

7. PYRMDPLAZA x Abraham Blue - Whatever You Want

8. Raving George ft. Oscar and the Wolf - You're Mine

9. STUFF. - Event Horizon

10.Woodie Smalls - Champion Sound

BEST REMIX

1. Abraham Blue - Let's Escape (LTGL Remix)

2. Balthazar - Bunker (Vuurwerk Endless Summer Remix)

3. DJ Haus - Feel The Change Comin On (Innershades Remix)

4. Hot Chip - Huarache Lights (Soulwax Remix)

5. Jungle - The Heat (STUFF. Live Remix)

6. LeFtO - Find Someone (Faisal Edit)

7. Oscar and The Wolf - Princes (oaktree Remix)

8. Soul Side - The Right Side (Locked Groove & Red D's Exotische Edit)

9. Tame Impala - Let It Happen (Soulwax Remix)

10.Will Tura - De Noorderwind (Guy Tallo Remix)

BEST ALBUM

1. BRNS - Patine

2. Fabrice Lig - Galactic Soul Odyssey

3. Kolombo - Secret Weapons

4. Kill Frenzy - Taylr Swft

5. LTGL - Mountain Peaks and Temple Shields

6. Moodprint - A Taste of Better Days

7. Mugwump - Unspell

8. Ssaliva - Sextape Hiss

9. STUFF. - STUFF.

10.Woodie Smalls - Soft Parade

BEST PRODUCER

1. AMyn

2. DC Salas

3. goldFFinch

4. Kolombo

5. Lawrence Le Doux

6. Locked Groove

7. Losco

8. LTGL

9. Netsky

10.oaktree

LIVE ACT

1. AMyn

2. Arsenal

3. BRNS

4. Coely

5. Netsky

6. Oscar and the Wolf

7. Stromae

8. STUFF.

9. Vuurwerk

10.Woodie Smalls

CHASE AWARD (URBAN)

1. Faisal

2. L'Or Du Commun

3. La Smala

4. LTGL

5. Moodprint

6. Poldoore

7. Selah Sue

8. STUFF.

9. Tourist Lemc

10.Woodie Smalls

BEST MC

1. Divine

2. Elvee

3. Mary Jane

4. Miyagi

5. Mota

6. Mush

7. Pyro

8. Shurakano

9. Six

10.TLP

BEST LABEL

1. Coincidence Records

2. Ekster

3. Eskimo Recordings

4. LouLou Records

5. Moodfamily

6. Pelican Fly

7. Tangram Records

8. Vlek

9. Unday Records

10.We Play House Recordings

BEST PARTY

1. All Eyes On Hip Hop

2. Holger

3. Hush Hush

4. KNTXT

5. LeFtO Presents

6. Moodfamily

7. Nächtvøgels

8. Strictly Niceness

9. Survivor

10.Trillers

BEST (REALLY) BIG PARTY

1. ABSTRKT

2. Alpha

3. Bozar Night

4. Bruxsel Jardin

5. Catclub

6. FADED

7. Kozzmozz

8. Laat Open

9. Libertine Supersport

10.Roots of Minimal

BEST FESTIVAL

1. Bozar Electronic Arts Festival

2. Dour

3. Extrema Outdoor

4. FCKNYE

5. Horst

6. Les Ardentes

7. Pukkelpop

8. Sonic City

9. Tomorrowland

10.WECANDANCE

BEST VIDEO

1. Balthazar - Bunker (Vuurwerk Endless Summer Remix) (Marie Wynants)

2. Lawrence Le Doux - Pollution (Antonin De Bemels)

3. Magnus with Mina Tindle - Trouble On a Par (Jonas Govaerts)

4. Raving George ft. Oscar and the Wolf - You're Mine (Tobi Jonson)

5. Soldier's Heart - Ears & Eyes (Wouter Bouvijn)

6. Stromae - Quand c'est? (Luc Junior Tam & Xavier Reyé)

7. Team William - Stormy Weather (Michael Van Ostade)

8. Vuurwerk - Warrior (Maxime Desmet)

9. Willow - Danger (Filip Sterckx)

10.Woodie Smalls - About the Dutch (Tim Dalle)

MARC MEULEMANS AWARD (ARTWORK)

1. Barbara Agnes Vandekonijnen (PingWing)

2. Éva Le roi (Catclub)

3. Konstruktiv (Moodfamily, Hertz)

4. Louis Reith (Roots of Minimal)

5. Marie Wynants (Raving George ft. Oscar and the Wolf)

6. Plastik Goodies (ABSTRKT)

7. Rinus Van de Velde (STUFF.)

8. Roope Eronen (DSR Lines)

9. Uber & Kosher (Black Out, Hush Hush)

10.Unknown (Coconutt)

BEST RADIO

1. 22tracks

2. Back to Niceness (FM Brussel)

3. DC Salas (FM Brussel)

4. EarlyLate (FM Brussel)

5. LeFtO (Studio Brussel)

6. Playground: Faisal (Studio Brussel)

7. Playground: Kong (Studio Brussel)

8. Playground: Charlotte de Witte (Studio Brussel)

9. Pure Trax: Compuphonic (Pure FM)

10.The Greatest Switch (Studio Brussel)

BEST MEDIA

1. Chase

2. Fuzz

3. Goûte Mes Disques

4. Hello Play

5. Poppunt! Magazine

6. See You There

7. SLASH9.tv

8. Subbacultcha!

9. The Word

10.We Love Events

BREAKTHROUGH ARTIST/DJ/PRODUCER/MC

1. Alice on the Roof

2. Beauhause

3. Henri PFR

4. Le Motel

5. Lost Frequencies

6. Shungu

7. Tourist Lemc

8. Vision Machine

9. Woodie Smalls

10.YellowStraps

BREAKTHROUGH PARTY/FESTIVAL/CLUB

1. Aftr

2. Cirque Magique

3. KNTXT

4. Laat Open

5. Link Festival

6. Moodfamily

7. Paradise City

8. Trillers

9. Under My Garage

10.We Bring You

BEST PARTY PHOTOGRAPHER

1. Akhean Polart

2. Dimitri Bekaert

3. John Noseda (MadeByJohnson)

4. Joris Bulckens (Jokko)

5. Luka Host (Lukaorluca)

6. Mayli Sterkendries

7. MM's Whiskey Hangover

8. Nicolas Legein (A R T I C L E 17)

9. Robin Goossens (kemizz)

10.Stijn Vanderdeelen (STYN)

Onze partners